içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

VE MEDIAMARKT TURİZM CENNETİ ALANYA’DA

MediaMarkt, Alanya’da İlk Mağazasını Görkemli Bir Katılımla Marka ve Teknoloji Tutkunlarının Hizmetine Sundu.

VE MEDIAMARKT TURİZM CENNETİ ALANYA’DA
Haberi Sesli Dinle

 

MediaMarkt, Alanya’da İlk Mağazasını Görkemli Bir Katılımla Marka ve Teknoloji Tutkunlarının Hizmetine Sundu.

 

 

MediaMarkt, Türkiye’deki yatırımlarına devam ediyor. Bugün 230 bin metrekareden fazla mağaza alanına sahip olan MediaMarkt, ülkedeki büyüme hedefleri doğrultusunda yeni mağaza açılışlarını sürdürüyor. Bu doğrultuda Türkiye’deki 92’inci mağazasını Alanya’da Eğriköprü Caddesi üzerinde açtı. MediaMarkt, 2.150 metrekarelik mağazada 26’sı kadın, 21’i erkek çalışan olmak üzere toplam 47 kişiyi istihdam edecek.

 

MediaMarkt, on binlerce ürünün yer aldığı Alanya’daki mağazasında, çeşitli ürün kategorilerinde açılışa özel kampanya da gerçekleştirdi. Mağazayı ziyaret eden teknolojiseverler, fırsatlarla dolu açılışa yoğun ilgi gösterdi.

 

MediaMarkt Türkiye Operasyondan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi (COO) Hulusi Acar, mağaza yatırımlarıyla ilgili olarak “Tüketicilerin MediaMarkt mağazalarına duydukları ilgiden çok mutluyuz. Açtığımız her yeni mağaza ile tüketicilerin tercihlerine yönelik en iyi hizmeti vermek için çalışıyor, cazip fiyatlarımızla tüketicinin bütçesine katkı sağlıyor ve istihdam yaratıyoruz. Elektronik perakendenin deneyim şampiyonu olma yolunda amacımız Alışveriş Deneyimi, Kullanım Deneyimi, Çalışan Deneyimi ve Sosyal & Çevresel Etki Deneyimi alanlarının tamamında ilk tercih edilen deneyim elektroniği perakendecisi olmak. Alanya’daki yeni mağazamızda da teknolojiseverlerle buluştuğumuz için mutluyuz. Önümüzdeki dönemde de yeni mağaza açılışlarımızı sürdüreceğiz” yorumunu yaptı.

 

BALKAN TEKNOLOJİ HABER AJANSI / ANTALYA

 

 

Tarih: 03-06-2023

FACEBOOK YORUM
Yorum